« Aktualności

Salone del Gusto w Turynie

22.11.2010

Salone del GustoSalone del GustoNasza firma w dniach 21-25.10.2010 po raz kolejny uczestniczyła w wyjątkowej imprezie jaką jest Salone del Gusto w Turynie.

To już ósma już edycja tej międzynarodowej imprezy organizowanej przez Slow Ford. Targi których celem jest propagowanie „prawa do smaku”, jak zwykle przyciągnęły tłumy ludzi. Salone del Gusto razem z Terra Madre chyba jedyna impreza na taką skalę, gdzie mogą się spotkać razem rodziny, rzemieślnicy, naukowcy, szefowie kuchni oraz smakosze z całego świata.

O rozmiarze imprezy niech świadczą liczby: około 1200 stoisk z produktami spożywczymi oraz ponad 200 000 odwiedzających.

Pasieka Jaros Maciej była już po raz czwarty częścią tej imprezy. Jak zwykle był to dla nas ogromny zaszczyt móc uczestniczyć w tym niezwykłym święcie. Nowe znajomości i kontakty sprawiły, że firma nasza powoli staje się rozpoznawalna na całym świecie. W tym roku nasze produkty pojechały m. in. do Chile, USA, Rosji, Szwajcarii, Argentyny, Australii i wielu innych krajów.


Umieszczamy na Twoim urządzeniu pliki cookie, celem usprawnienia działania tej strony www.
W każdej chwili możesz usunąć i zablokować dalsze umieszczanie plików cookie zmieniając ustawienia przeglądarki. Dowiedz się więcej.

Czy masz ukończone 18 lat?